دانلود فرم درخواست نقل و انتقال سهام و نحوه درخواست

فرم درخواست نقل و انتقال سهام

فرم درخواست نقل و انتقال سهام به عنوان مهم ترین گواهی در کنار صورت جلسه نقل و انتقال سهام می باشد.

نحوه تکمیل فرم نقل و انتقال سهام

نحوه تکمیل فرم نقل و انتقال سهام اگر ثبت تغییرات را به موسسه حقوقی دادمهر محول نموده باشید برای شما به راحتی انجام می پذیرد. به دقت و سرعت این فرم با مساعدت شما تکمیل شده و در کنار سایر مدارک به اداره ثبت شرکتها ارسال می گردد.

می توانید گواهی مورد نظر را از سایت ما دریافت نموده و با راهنمایی مشاورین ما از نحوه تکمیل فرم نقل و انتقال سهام آگاه شوید. این گواهی که از سازمان مالیاتی صادر می شود می خواهد تا نقل و انتقال سهام با نظارت سازمان مالیاتی انجام بپذیرد.

نمونه فرم تکمیل شده نقل و انتقال سهام

با توجه به اینکه اطلاعات هر شرکت جزو حریم خصوصی و اسرار تجاری آن می باشد صحیح نیست نمونه فرم تکمیل شده نقل و انتقال سهام در اختیار عموم قرار داده شود.اطلاعاتی که برای تکمیل این فرم لازم دارید شامل موارد زیر خواهد بود.

اطلاعات سرمایه و سهام شرکت، اطلاعات اشخاص انتقال دهنده و انتقال گیرنده است. اداره مالیات که در آن دارای پرونده مالیاتی می باشید. نمونه فرم تکمیل شده نقل و انتقال سهام را در عرض چند ساعت کاری پس از تماس با ما می توانید دریافت نمایید.

پرداخت مالیات نقل و انتقال سهام

پرداخت مالیات نقل و انتقال سهام در اداره مالیات مرکز اصلی شرکت که پرونده مالیاتی شرکت در آنجا قرار دارد پرداخت می شود. مقدار و میزان آن به تناسب میزان سهامی که قرار است منتقل شود بر اساس مصوبات مشخص می شود.

باید توجه داشت پرداخت مالیات نقل و انتقال سهام بسیار مهم است. در صورت بدهکاری مالیاتی امکان نقل و انتقال و ثبت آن میسر نخواهد شد و درخواست تغییرات شما جهت نقل و انتقال سهام یا کاهش و افزایش سرمایه مستقیما رد خواهد شد.

نقل و انتقال سهام در سامانه ثبت شرکتها

نقل و انتقال سهام در سامانه ثبت شرکتها بخش دوم از فرایند رسمی نمودن این تغییر است. می دانیم که تغییرات شرکت به خصوص تغییرات سرمایه باید در اداره ثبت شرکتها به ثبت برسد و در روزنامه رسمی و کثیر انتشار چاپ شود.

اما بخش عمده ای از کار نیز در اداره مالیات پس از تشکیل پرونده الکترونیکی در خصوص نقل و انتقال سهام در سامانه ثبت شرکتها انجام می پذیرد. به همین دلیل باید توجه نمایید این بخش به درستی انجام شود و انجام صحیح آن مرهون تنظیم صحیح فرم درخواست است.

 — درباره نقل و انتقال سهام و سهم الشرکه تفاوت آن بیشتر بدانید …

ثبت دادمهر - 88556319 88107378

این مطالب را از دست ندهید!

فهرست
پشتیبانی آنلاین واتس اپ دادمهر
ارسال پیام